بالا بردن رتبه در گوگل، افزایش ترافیک و سئو

از زمانی که ما برای اولین بار در گوش سایتها از سئو - SEO گفتیم، بیش از ده سال می‌گذرد. گفتیم و جایزه دادیم. هنوز هم شعار ما همان است که بود: ارزش رتبه همانند ارزش خانه است. خانه‌های بالای شهر گران‌اند و رتبه‌های صفحه اول گوگل با‏ ارزش‏. اگر برای خرید خانه در بالای شهر وقت می‌گذارید؛ برای گرفتن رتبه بالا در گوگل نیز باید وقت بگذارید. امروزه، کسب و کارهای آنلاین علاوه بر رتبه های بالا به حضور مناسب در سایتها، رسانه ها و شبکه های اجتماعی نیز نیاز دارند تا سطح گسترده تری از مخاطبان را داشته باشند تا بتوانند سایت خود در جایگاه یک برند در دسترس همگان قرار دهند.

چه می‌خواهید؟

بیننده بیشتر؟ خریدار بیشتر؟ لذت پشت سر گذاشتن رقبا؟ و یا اینکه همه بدانند شما در حرفه خود سرآمدید؟

الکسارنک بهتر؟

بازی الکسا را به رقبا باخته اید؟ زمانیکه ترافیک ورودی به سایت شما ناشی از فعالیتهای موثر و هدفمند باشد، رنک سایت در هر سیستم رتبه بندی ای بهتر خواهد شد.


اگر جایگاه بهتری برای سایت و برند خود می خواهید؛ با ما تماس بگیرید.

 

 

کتاب یک یا دو هزار و یک

SEO BOOK, Mehdi Roudaki

مهم: چاپ سوم کتاب (۱۳۹۱) رایگان شده است. برای دانلود آن به اینجا مراجعه نمایید.

اگر می‏‌خواهید رتبه سایت شما یک باشد و نه دو هزار و یک، کتاب "یک یا دو هزار و یک" برای شما تالیف شده است. این کتاب شما را با تکنیک‏‌های موثر و کاربردی هنر بالا بردن رتبه‏‌ها و بهینه‏‌سازی سایت مسلح می‏کند.

با خواندن آن بیش از ده سال تجربه مولف به سادگی در اختیار شما قرار می‏‌گیرد. در این کتاب مهدی رودکی ترفندهای ارزشمند بالا بردن رتبه سایت در گوگل و یاهو را به شما می‌آموزد.

  • زبانی ساده و روان
  • مثال‏های واقعی و فراوان برای درک بهتر
  • تنها کتاب فارسی تالیف شده در این زمینه
  • مشاوره و راهنمایی خوانندگان کتاب
بیشتر درباره کتاب سئو
 
خرید کتاب برای سفارش کتاب "یک یا دو هزار و یک" لطفا به صفحه کتاب مراجعه نمایید.